Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

Veterinární ordinace Canife

o nás
  
 
 
Veterinární a farmaceutickou universitu v Brně jsem ukončila v roce 1998. První rok po škole jsem pracovala ve Veterinární klinice v Praze na Chodově.
Od roku 1999 až 2012 jsem byla zaměstnána ve Veterinární nemocnici AA-Vet v Praze. Mou pracovní specializací byla gastroenterologie a operace měkkých tkáních malých zvířat.
Za svou pracovní kariéru jsem se zúčastnila mnoha odborných seminářů a stáží.
V roce 2001 jsem publikovala první kasuistiku "Případ hyperthyreózy u kocoura" v odborném stavovském časopise Veterinářství.  Dalším opublikovaným článkem v tomto časopise byl popis odborného diagnostického zákroku "Endoskopické vyšetření GIT" .

Ve veterinární ordinaci v Sázavě poskytuji základní veterinární péči u malých zvířat včetně laboratorní diagnostiky, rtg zobrazení a širokého spektra chirurgických zákroků na měkkých tkáních.

Složité operační zákroky, veškerou potřebnou přístrojovou diagnostiku a vyšetření u specializovaného lékaře řeším v úzké spolupráci s Veterinární nemocnicí AA-Vet Praha.

MVDr. Kateřina Fialová Lipnerová

 

 

 

 
 
Šestileté studium  Veterinární a farmaceutické  university v  Brně jsem završila v roce 2003.
Do roku 2006 jsem se věnovala problematice chorob malých zvířat a exotických ptáků ve veterinární klinice v Praze na Vinohradech. Nasbírané poznatky  v oboru chovatelství a léčbě nemocí ptáků aktivně plně využívám v odborné a osvětové činnosti. Aktivně přednáším kolegům veterinářům a chovatelům.
Během mateřské dovolené jsem založila veterinární výjezdovou službu k majitelům.
Mám 2 děti.
Věnuji se chovu papoušků, mám 2 fenky anatolského pasteveckého psa a 3 kočky.
 
MVDr. Jitka Mikešová
 
 
Mým celoživotním koníčkem je chov a výstavy plemene Yorkshire terrier.
Absolvovala jsem kurzy stříhání a peče o srst psů. 2009 - 2011 jsem se účastnila Mezinárodní soutěže ve stříhání psů Pragobest
Specializuji se na kompletní profesionální péči o srst psů všech plemen:  kvalitní servis v oblasti stříhání, rozčesávání, vyčesávání,
koupání a konečnou úpravu srsti. V případě zájmu také čištění uší, depilace ušních chloupků a stříhání drápků.
 
Hana Reissová
 
TOPlist